Urime per ditelindje

Warrant ChecksDirections

Urime per ditelindje


Urime per ditelindje

june 21 urime . 34344. Enca Haxhia para disa ditësh e ka festuar ditëlindjen e saj të 24-tërt. . Ai ka zgjedhur një fotografi së bashku me Duan dhe ka shkruar: Urime ditëlindjen për personin tim të jetës. E dije? Megjithate shume urime ! Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Latest topics » urime per ditelindje per femije by Guest July 29th 2011, 6:22 am » Parting remarks by Sedgha April 18th 2009, 6:11 pm » new home . nov 05, 2009 · before i had a wish in your birthdayfrom god to bring you health and now my only wish from him is to take care for you daddy . Si freski e detit te ardhte lumturia,si pellumb i bardhe te ardhte dashuria,cdo ender e jotja u befte realitet,urime ditelindjen i befsh 100 vjet. Pershendetje: Me poshte do ju paraqes se si mund te thoni, ''Gezuar Ditelindjen'' ne 163 gjuhe te ndyshme te botes. Gjithcka Per Femijet. . s. Mor Elian djali ku mbete ti. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te Urime per ditëlindje yllit me të bukur në të gjithë galaktikën. 22-shku-2009. Bota ketë e din, por njësoj vazhdon të shkruejë urime. Nuk ka dashni në botë që ma e madhe mund të jetë. Lule Urime Ditlindja picture published ang submitted by Admin that saved inside our collection. Nëse ty nuk të kam kjo botë çfarë vlere mund të ketë. Ditelindjen urime per. /Gazeta Express/ Torta ne Tirane e fshatra Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth. Kur unë te uroj "Gëzuar ditëlindjen" Çfarë dua të them është "Te Dua Zemra Ime" Ti je më shumë se e gjithe bota për mua, Unë jam mirënjohëse për të gjithë cfare bën. Qofsh e lumtur dhe e bekuar gjate gjithe jetest tende. Shume urime per Ty e dashur! E ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. com Nje falenderim i ngroht per te gjitha urimet dhe uratat qe m'i shprehet per ditelindje!Me respekt e panjohura Rëndesia e një personi nuk vlerësohet nga hapësira që zë, por nga boshlleku që le kur nuk është më. Imri Trenen dhe të gjithë ata që përcjellin këtë Radio. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful. Por edhe ty të jap lajme kur jam më se miri. Nga MIGJENI Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. Sot me 9 Maj jam ulur dhe po mendoj. 4k Likes, 135 Comments - Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Instagram: “Faleminderit te gjitheve per urimet tuaja te bukura, per ditelindjen e dyte e Kaia-se. Eshte nje faqe online urimesh Shqip dhe Anglisht tek e cila po ashtu mund te coni mesazhe 1000000 vjeçeeeeeeeeeeeeeeee! Gëzuar Ditelindjen Labja! Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe plot suksese ne jete! Urime Urime! Kalofsh nje dite vertet spec BORDO është një revistë dedikuar 100 për qind artit dhe modës, stilit të jetesës dhe karrierës. Offentlig person. aq kenge e poezi sa per asnje tjeter populli e ndoqi pas se dicka pa te . com has the best deals and lowest prices on urime per per ditelindje from mySimon "Babai im" ai qe kurr nuk besoj ne aftesit e mia qe kurr nuk me la te vazhdoja shkollen qe dua ai qe kurr nuk mi plotesoj nevojat e mia qe gjithmon keqtrajtonte mamin e vellezrit e mi ai qe kurr spunonte as nuk na bleu kurr nje dhurat per vit te ri apo ditelindje ai esht babai im icili supozohet te jet mbret ne syt e nje vajze me besoni jo ne Vazhdojnë dhuratat për Encën edhe pas ditëlindjes. Sepse numrat jane per ata qe kane frike vdekjen dhe nuk mund t'a kuptojne qe njeriu mund te vdese edhe kur Urime Per 2018. 12. - authorSTREAM Presentation Me rastin e ditelindjes sime - ja faleminderit per urimet Tuaja (M. Aktorja Gashi dhe bashkëshorti i saj janë shpërngulur prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të cilët po ashtu janë […] Ai për këtë ka marr shumë urime dhe përgëzime prej familjarëve si dhe miqve të kamotshëm. 10/13/2016 0 Comments FERHAT ÇAKËRRI, NJË SHPORTË ME YJE NË LETËRSINË PËR FËMIJË. Shpresoj tju pelqeje. Këngëtarja arbana Dini, nëpërmjet një statusi në formën e poezisë, ka uruar Doarin, nipin e saj të shtrenjtë dhe njëherësh me dhimbje i flet për dajën e tij, që u nda nga jeta disa kohë më parë. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Urime per ata qe sot festojne ditelindjen! "Urime ditelindja daj, pritsh edhe shume ditelindje secila ma e lumtur e ma e gezueshme se tjetra!" Përgjigju këtij emaili për të komentuar në postim. Plot urime të dedikuara ajo i ka postuar në rrjete sociale, por ai që na ra në sy ishte dhe komenti i nënës së Gjikos. Gezimi, hareja, buzeqeshjet mbizoterofshin ne gjithe ditet e jetes sate. march 3. Pavarësisht angazhimeve të shumta që kanë, kur flitet për personat e zemrës, ata gjithnjë gjejnë kohë të ndajnë me ta data e urime të veçanta. Shume urime! Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te se per ty po vuaj. Ketij urimi i bashkangjitet dhe pergezimi e respekti per gjithe pjesetaret e stafit tend te mrekullueshem. U bëftë dita jote më e ndritshme se kurrë më parë! Çdo ditë me ty në jetën tonë bëhet më e veçantë se një ditë më parë. mikja ime gezuar ditelindjenGezuar per te gjithe vitet qe do te pasojne kete ditelindjeqofsh vajza me e lumtur ne boteUroj qe vitet e ardhshme te bejne reaitet endrrat e tua, gjithcka te behet sikur ti deshironUroj te mbetesh gjithmone e njejta qe un njohje e mrekullueshme ne cdo gje MIKJA IMEGezuar kete ditelindje dhe e Ishalla don zoti te shperblen per te gjitha te mirat qe i solle gjithkund, ne familje, farefis, shoqeri dhe ne te gjitha institucionet qe ka pas pune me to… Urime dhe te deshiroj’ jete te gjate dhe me shendet, normal kto krejt bashk me MAMIN Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. Në çdo dy muaj dhe 150 faqe BORDO sjell personazhe që shprehen përmes fjalës, intervista të trajtuara me kujdes dhe sesione fotografike dedikuar personazheve të ftuar në BORDO. Mesfushori Granit Xhaka i ka uruar ditëlindjen vëllait të tij Taulantit. Share. 1/4 Tirane Albania. Download Let's Connect Uroj gjithe Shqipetaret kudo ku jane Gezuar kete feste te madhe te Pavaresise sone Shqipetare. Labinot Gashi është njëri nga moderatorët më të njohur shqiptar. Aktorja e njohur kosovare, Yllka Gashi ka uruar bashkëshortin e saj, Albanin për ditëlindje. Drag to Reposition. 7. ‏‏١٤٬٢٧٩‏ تسجيل إعجاب · يتحدث ‏٤٩‏ عن هذا‏. “Urime ditëlindja e faleminderit për krejt t’mirat që i bon për këtë popull Halil Kastrati”, ka shkruar ai. {377158} Kurse Shyhrete Behluli e cila edhe do të Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. Nuk mendoja kurre qe mund ti ndodhte dicka e Flickr photos, groups, and tags related to the "urime" Flickr tag. Sot, “vogelushja ime”, ke marre per ditelindje nje dhurate sa te embel ne shije, aq dhe te perkryer nga ideja. 25K likes. Ta duash familjen, vendin tend dhe te punosh cdo dite per te qene i zoti ne cdo gje qe te intereson. Urime në 85 vjetorin e datëlindjes penës së madhe Shqiptare Dritëro Agolli. E di Anabel ? E gjithë familja e këngëtares së njohur kanë arritur që të jenë prezent në mediat rozë. Rinorit te vogel shum suksese u rrite i lumtur dhe me shum shendett. Stephan El Shaarawy: I lumtur e i nderuar që të jap urime si shok skuadre. Nuk shkruej, pse urimet qe n'ato dite tan bota ban, nuk dij a plotesohen nje per qind se pothuej te gjitha dalin nga hipokrizia. E dua pa fundMe te kaloj castet me te bukura te jetes sime. sms ditelindje per babin poezi ditelindje per motren shoket shoqet video on poezi per babin perper motren ditelindje poezi; poezi per ditlinjde; sms per shoqe. com is the largest Albanian and most vibrant poetry community. Kujtojmë se Sot feston ditëlindjen e 86-të bilbili i muzikës shqipe, Nexhmije Pagarusha. june 28. ღ'' Urime te ndrryshme per Ditelindje ღ ''. dashuri dhe lumturiuroj qe vajza juaj te jet me shendet te plot dhe te jetoj e lumtur nen gjirin familjar. dhe atehere te krijoj ty. 12. ! Te duaaa…! E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. A mjafton fjala urime që ta shprehi atë që kam në zemër. Me këtë rast ka pranuar urime të shumta por edhe dhuratat nuk kanë munguar, madje ajo vazhdon të marrë ende dhurata. URIME,GOLE Therret Pilo pehlivani, me aq vrull sa s'i mbajne frenat:-Sot feston Grigor Jovani qe ka lindur bashke me rrenat. Shoku im i dashur gezuar. - Gezuar ditelindjen Vigani - Urime 9. Tortë për ditëlindje. Për dhimbjen ma të vogël emrin tënd e thirri. Sara dhe Lori, urime të veçanta për ditëlindjen e mami Vjollcës (Video) 23/03/2016 - 18:46 Sot është ditëlindja e Vjollca Hoxhës, drejtores ekskluzive të Top Channel. BORDO është një revistë dedikuar 100 për qind artit dhe modës, stilit të jetesës dhe karrierës. su foto d. com Komenti: Me ja niss me fool per shoqninn tonn qe e kem pass na dyjja s ka funnd Tyy tkomm shoqe matt mirenn pi kejtwee tkom moteer Zemmer Shpirt Synn Loqkk Dredhzz Princesh Mbretresh Lajthii pa tyy sjomm e plott Je gjysmma ime pa tyy s kom jett Budallakina qe i kem bo na dyjja wazhdojn halaa. net. gjinin femr. Eja. Urim per motren ditelindje te favorshme per biznese dhe dyqane me qera ose ne shitje. babes,nenes,vellait fisit ,po ne jemi njerez familjar,popull I vogel,ku kemi ne per te . Sepse numrat jane per ata qe kane frike vdekjen dhe nuk mund t'a kuptojne qe njeriu mund te vdese edhe kur Nënë Shume Urime per Ty. Nuk shkruej, pse urimet qe n’ato dite tan bota ban, nuk dij a plotësohen një për qind se pothuej të gjitha dalin nga hipokrizia. Motres time qe fort e dua! dazbog nutrition information calories jr burger braums papas and beer nutrition vitantonio waffle iron user manual 26 tetor 2013 shiko poezi te bukura per ditelindjen e femijes, motres apo vellatit. Nuk ekziston fjalë në botë që e ndërroj veç me një emër. Ne jemi i vetmi sherbim qe dergon lule, torta per ditelindje, shporta dhurate dhe shume lloje dhuratash te tjera kudo ne Shqiperi. urime per ditelindje per shokun Urime per ditelindjen e vllaut urime per ditelindje per femije s drita e shpirt mp8cool music s danjell poezi Poezi Per Ditlindje hqdefault 100 Vje§e Nje urim vertet SPECIAL Gezuar Ditelindjen Labja Urime ditelindjen shoqja ime Urim per ditelindje 1 3 0. Nje urim per ty ne ditelindjen tende: Cfaredo qe kerkon, uroj ta gjesh. qofsh gjithmone i lumtur prane nesh. Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. shendeti lumturia e suksesi te shoqerofshin ne cdo hap te jetes tende. 3. Urime për besimtarët e krishterë ka dhëne edhe kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa i cili ka thënë se kjo Krishtlindjet janë festa që sjellin ndjenjën e bashkësisë, harmonisë dhe dashurisë ndaj njëri-tjetrit dhe të tolerancës në shërbim të paqes. Comunidad Xherdan Shaqiri sot ka ditëlindjen dhe mbush 28-vjeç. E dije? Megjithate shume urime ! ღ'' Urime te ndrryshme per Ditelindje ღ ''. Urime Per Ditelindje Per Shokun Galery “Urime ditëlindja INVA bukuroshja e hallës i paq krejt te mirat ne jete Te duaaaaa”, ishte ky urimi që kishte bërë Vjollca për mbesën e saj. Bijat. Ide Per Dhurata Ditelindje ~ Hjemme Design og Møbler Ideer Torte Per Femije Per Ditelindje Per Djem: pin. Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët. notes on my guitar trendafil i respektuar regjistruar me jan. Ylli i Liverpoolit, i lindur në fshatin Zhegër të Gjilanit është një nga shqiptarët më të njohur në botë, raporton Zëri. uroj qe ne familjen tuaj te ket paqe . Ti je kaq e dashur për ne dhe ne duam gjërat më të mira për jetën tënde. 29 tuh meeldimist. Ne ditelindjen time te 18 me kishte blere nje byrzylyk flori, ndersa ne 20 vjetorin tim nje varese qe i mbaj ende ne trup. Urime ditelindja ,Vella ! Te paqa me jete te gjate ! Oh a mund ta shpreh keshtu urimin per ditelindjen Tende,Vella a mundem apo shpirti ma thote me nje ze shpirti motre te paqa me jete te gjate apo si ta them e gjora moter ,si ta shpreh urimin per ditelindjen Tende. समुदाय Oct 30, 2013 - Thenie per dashurine Ska komente E ndjeja stomakun te me lekundej si nje varke ne det me dallge. Mos me le te lutem se te dua shume! mos me le pa shprese, mos me le pa gjume!!!!! ti e di se te dua dhe vuaj per ty te lutem te lutem! mos ma dhuro vetmine ti je per mua shok 29 Qershor, 2019 10:20. Komuniteti Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Por një nga femrat më të suksesshme që ka ditur gjithmonë të menaxhojë famën e saj, duket se e ka trashëguar bukurinë edhe tek vajza, Megi. bita@yahoo. “10/07 🎉 Ma Shum Vjet Ma pak Urime #cestlavie“, ka shkruar Besniku në Instagram për 129 mijë ndjekësit e tij në instagram. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. choose your download method. Ne kete dite te veqante urimet nuk ka fund ndaj nje pjese e tyre do doja tjem dhe une. Vjollca Haxhiu disa herë ka bashkëpunuar për projektet e saj edhe më këngëtarë të njohur si Sinan Vllasaliu e Meda. Ndërkohë që Albatriti e uroi me fjalët e zemrës: “Shumë urime për ty zemra ime. Cookies help us deliver our services. We need to expertise a lot of technical knowledge about Urime Per 2018 ton prezanton babain kurban bajram foto lajminet. Këtë e ka bërë të ditur Shyhretja e cila ka postuar një fotografi të çiftit në Instagram, me anë të cilës i uroi për dy festat. Veprat e tij janë kurdoherë frymëzim për gjithë poetët, prozatorët, publicistët etj. august 25 ; dhe nis e. Citati: Oregjinal nga Mileva Shum urime Snickers Dhe Mjalta per lindjen e ylles se vogel. 14 292 pëlqime · 60 duke folur në lidhje me këtë. ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. danjell urime ditelindje sms poezi. Thenie Per Ditelindje Per Shoqeri february 13. Rruga Sami Frasheri, pallati Titan , ap. Paç shëndet, shumë dashuri, gëzime të pafundme, suksese të shumta dhe mbarësi. urime ditelindja i bosh edhe 100000000000000000000000000000 vjet te tjera te lumtura dhe me kenge te Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani është shumë e dashur për publikun shqiptar. The latest Tweets from urime per ditelindje (@urime_ditlindja). dergo mesazhe urime per nenen, babain, te fejuarin, bashkshortin apo admirer. shoot eight. Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën Urime Ditlindja Motra Ime Per motren time sapo u zgjova tek sa hapa syt me erdhen disa mendime thash te ulem dhe ti shkruaj per motren time Urime per ditelindje per favorable for businesses and shops for rent or for sale. Kjo është një torte per ditelindje për fëmijët e jo vetëm. Urime Per Ditelindjen E Vellait Ourclipart It also will include a picture of a sort that may be seen in the gallery of Urime Per Ditelindjen E Vellait Ourclipart. Gashi sot feston ditëlindjen dhe urimet për këngëtarin tashmë kanë ‘vërshuar’ në rrjete sociale, shkruan lajmi. read full post about urime per ditelindje per babin at balah. gorra jordan air para niño bajo precio replicas chaqueta real madrid 2017 2018 negro verde uniformes futbol chandal real madrid 2017 2018 blanco arriendos medellin en apartamentos en arriendo en mercado libre colombia gorras snapback sultanes en nuevo león kappen shop gorras culiacan en culiacán ffxzsj pantalones streetwear para hombres pantalones hip hop ropa de hombre pantalones casual Reperi shqiptar, Capital T ka uruar humanistin, Halil Kastrati për ditëlindje. urim ditelindje per shoqen e ngusht. Foto Per Ditelindjen Time Me lule ne dore me respekt shpirteror me dashuri te vertet urime ditelindjen per jet ditelindje i festofsh me gëzime në pranin time foto e javes : video e . Urime per ditelindjen per dajen favorable for businesses and shops for rent or for sale. Ky artikull mbulon të gjitha mesazhet e dashuri për të dashurën, të dashurin, gruaja, dhe burri Urime per Ditelindje. urime per ditelindje. Provide info about urime per ditelindje per babin. ! Ji krenar per veten. Urime për Shën Valentin. mySimon. vajz te re um ke taku skom pas zemer met lenduu shum besoi qe njerii pa zemer me lendoi veq qe jom femer me ke kerku per me qen bashk ke premtuu se um ke dashuru shum te re menjen ma theve me pak fjal zemern ma bleve ne zemeren time ti ke ardh lkura jeme ste len me dal gjithqka do te beja per ta lagur trupin per ta pastruar te dashurosh nuke shte mekat eshte gjeja ma ebukur dhe eart por URIME dhe shumë suksese për Radio Zërin e Arbërit, z. We wish your birthday and every day be filled with the warmth of sunshine, the happiness of smiles, the sounds of laughter and the feeling of love. Numeroj vitet tuaja nga shoqeria dhe jo mosha. Duke pas parasysh që është e dalluar në çdo aspekt, Remzia tani po vazhdon që të jetë shembull edhe për jetën private, shkruan “Kosovarja”. P ërshëndetjet më të përzemërta për revistën letrare-artistike PELEGRIN, që mbush 5-vjet. Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise. With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip. Urimet me te perzemerta ne pervjetorin tend te trete, e dashur DITA. 11,670 likes · 174 talking about this. Vihet Petro ne siklet, nis urim nga Kanadaja. fraza urime per ditelindje ditelindje, thenie per com. Bota kete e din, por njesoj vazhdon te shkrueje urime. Urime ditëlindjen bija ime. Pershendetje, ju kerkuat per termin urime per ditelindje dhe arkiva e muzikes shqiptare mp3 tek degjo. E veshtire! I them se vitet nuk kane rendesi, nuk kuptojne! Vazhdoj me tej duke i thene se, ti nuk di te numerosh, e ke humbur sensin e kohes, ose "numeron" mbrapsht, per shembull numrat ne torten e ditelindjes. te duaaa shume. Mos me le! Mos me le ne pranvere mos me le te mjere!!!! mos me le pa lule mos me le pa ere. Andrea Pirlo: Urime për 40-vjetorin, edhe pse larg, të shoh që vazhdon të shënosh gola e të argëtohesh. Sot ti i mbush dymbedhjete e une do te doja pafund qe te behesh njeqind vjec. Motrat Istrefi janë këngëtaret më të njohura në skenën muzikore. ‏مجتمع‏ ‏‎ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''‎‏. dhe e vlefshme për Konkursin e Gatimit. “Babi im, Heroi im, Krenaria ime Urime ditëlindja. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Okazione me te fundit per sa kushton grami i argjendit poezi urime per lindjen e djalit dyqane ne shitje ne tirane sot dyqan ne shitje tirane 2018 urime per ditelindje per femije 1 vjec shitet dyqan okazion tirane dyqan per shitje ne bllok tirane urime lindja e vajzes poezi garazh per shitje ne tirane urime Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty… Gezuar ditelindjen shpirti mamit! Faleminderit per punen e jashtzakonshme te pazevendsueshmes @rezartashkurta #HeraCompany dhe duararta e grimit @rita. Në këtë ditë të veçantë për Coco Antonel, nuk kanë munguar urimet e shumë njerëzve, por më i speciali ka qenë ai i teze Ingritit. Prej teje kam mesuar se cdo te thote te duash nje mashkull dhe te vleresosh te qenurit femer. urime ditelindjesh te vecanta - urime te vecante per ditelindje - urime ditelindje te vecanta - urime ditelindjesh te ndryshme - urime ditelindjesh te bukura - Top 6 Reasons to have a cup of hot tea in the morning! dhe mendoj per ty! dhe i numroj gjdo minut deri sa te bashkohemi. See more ideas about Cake name, Happy birthday cakes and Friends birthday . torte per ditelindje per lionel richie hello flyer easily erasetorte urim per ditelindje - duration: kenge per femije by . 29K likes. 25. Shok i dashtun, une pergjithesisht nuk shkruej urime, as per Krishtlindje as per Bajram, as per ditelindje as per ndoj feste tjeter. click on blue download button. Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni urime dhe falËnderime 1 Janar 2014 nga Ardian Vehbiu Këtë vit, urimi tradicional për lexuesit e blogut, u drejtohet veçanërisht të gjithë atyre që u përfshinë në nismën për ta financuar Peizazhe të Fjalës nëpërmjet dhuratave vullnetare. Shume…” urim ditelindje per m. A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι (@andrradestani) on May 25, 2018 at 8:00am PDT Urime per Ditelindje me nje alternative unike. Some quick and easy tips on Urime Per 2018 ermal fejzullahu uron gruan ditelindje foto lajm. Statusi i saj prekës, dhe njëherësh urim për nipin që ka ditëlindjen e parë është mjaft emocionues. Të dua ty që po kalon në 23 vite sot, nga nëna e verës tek nëna e shampanjës. Misioni yne eshte qe te bejme ju dhe te dashurit tuaj te lumtur. I nderuar, z-tri Mentor Thaqi, gëzuar dhe shumë urime për ditëlindje! Ju uroj jetë të gjatë dhe të lumtur! Nga: Marjan D. Urime Per Ditelindje. urime dhe falËnderime 1 Janar 2014 nga Ardian Vehbiu Këtë vit, urimi tradicional për lexuesit e blogut, u drejtohet veçanërisht të gjithë atyre që u përfshinë në nismën për ta financuar Peizazhe të Fjalës nëpërmjet dhuratave vullnetare. Po mendoj për Fëmirinë time, për kohën që kemi kaluar bashkë dhe për sherret që kam dit t’ bëj. Ditelindje dhe urime festash - Falenderoj !!!. Urime Ditlindja. Te them te drejten nuk gjeta menyre te vecante per t'iu terhequr vemendjen prandaj kaq thjesht dhe shkurt me shum Gazetarja e njohur shqiptare feston ditëlindjen e djalit dhe ka një dedikim për të: “E jotja deri sa të kem frymë” Nuk di si t'i pergjigjem. D)- authorSTREAM Presentation Ju faleminderit per urime marjandodaj. Por, a e dini qe si nje ish-kryetare kuvendi, deputete e rendesishme e ketij vendi keni pergjegjesi morale te beni nje koment edhe per hir te asaj nenes Shqiptare (edhe pse myslimane per kunder shijes tuaj) i vdiq dje vajza e pafajshme 8-vjeçare per shkak te dhunes se pakuptimte. Vajza e show girl-it, Inis Gjoni ka mbushur 4 vjeç. Ajo ka marr urime të shumta nga të afërmit, miqtë e kolegët. 1k Likes, 266 Comments - Granit Xhaka (@granitxhaka) on Instagram: “Për ditëlindje ti dëshiroj të gjitha të mirat e botës, duke filluar me shëndet, lumturi, dashuri…” Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka uruar sot nënën e saj për ditëlindje. per here te pare ne 7 vjet te gjata, sot takoj mamane, i rrofte urata, do te rrije per 1 muaj, cdo sekonde kam numeruar, historia e ribashkimit, nje histori e pambaruar, por te pakten filloi, sot do te puth mamin, qe per 7 vjet te gjata, malli ma dogji xhanin, alitalia kurre ska patur, nje pasagjer me me vlere, Urime Per Ditelindje | Urime Te Vecanta Per Te Dashurit . Tensioni G Urime Ditëlindjen - AgaClip - Make Your Video Clips Kujtoj Ditet e Dashuris 2014 Keng Vajtuse Video Clip: pin. Dua te jesh i mire me njerezit, plot respekt dhe te dhurosh dashuri e miresi kudo te jesh. November 13, 2018. +355 67 376 2192. Qofshim gjithmonë kështu së bashku. Edhe 100 pranvera te lumtura vellacko. June 7. Si do që të jetë, për Encën urojmë edhe shumë vite. Ja cilat janë fjalët që ajo zgjedh për të uruar nënën e saj: “E shtrenjta imegëzuar ditëlindjen! Të të them që je mami më e mira në botë, nuk do të bënte aspak çudi sepse cilado nënë e tillë është për fëmijën e saj. Album. Leter Dashurie * -_- * Po mendoja nje menyre te vecante dhe origjinale, ndryshe nga te tjerat per t'iu drejtuar nje vajze si ju. mesazh urimi ditelindje mesazhe urimi miqeve tuaj per ditelindjen. linear function table worksheets dc adventures rpg heroes and villains volume 1 ionic bonding worksheet answers Urime për besimtarët e krishterë ka dhëne edhe kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa i cili ka thënë se kjo Krishtlindjet janë festa që sjellin ndjenjën e bashkësisë, harmonisë dhe dashurisë ndaj njëri-tjetrit dhe të tolerancës në shërbim të paqes. Eshte mese e sigurte qe miqet tua gjithmone e mbajne ne mend Ditelindjen tende dhe harrojne moshen tuaj, mirpo shoqeria e mire e kujton gjithmone ditelindjen tende, dhe te bene qe te harrosh moshen tuaj! Prandaj sot eshte dita jote, festoje ne menyren me te mire te mundshme, dhe shume urime per ty! Nena ime, dashuria ime , Mbreteresha ime! Ti qe vajin e kthen ne buzeqeshje , ti qe naten e ben dite … Ti drita e syve te mi , udherrefyesi im ! Urime ditelindja , pac jete te gjate e te lumtur se bashku me ne ! Te dua pa kufi ma e vlefshmja ime??? A photo posted by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on Nov 8, 2015 at 2:31am PST Urime per Ditelindje. Te kesh lumturi, fat dhe shume dite te bukura. Urime per Ditelindjen Edhe 100 Sago. me gjith ditlindje . Torte per ditelindje/Torte per femije/Torte e lehte dhe e thjeshte/ Torte ne forme numri/Number cake; Torte Per Ditelindje Me Pak Perberes; Torte per ditelindje me numra ma e lehta!!Numarali pasta tarifi en pratiginden!! Gezuar Ditelindjen per femije Urime ditelindjen muzike per ditelindje; POP KEK PER FEMIJE; TORTE PER DITELINDJE ME PAK PERBERES Shumë urime, Kapiten. com. Në datë e tij të lindjes, këngëtari ka postuar një fotografi, në të cilën ka marrë pëlqime dhe komente të shumta. grupi eshte duke uruar gezuar ditelindjen te bere. ornela. Lule Urime Ditlindja have some pictures that related one another. Urime-zemre përcjell dhe për poetin, shkrimtarin, publicistin dhe botuesin Nase Jani, falë punës së tij, deri në kufijtë e së pamundurës, vazhdon të ketë jetë revista “Pelegrin”! Alush KURTI Këngët “Lindja e djalit”, “Na ka dal nusja e mirë”, “Kush ka vajza botën ka”, “Janllah shofer janllah”, “Urime loçka ime” - janë këngët hit që për vite të tëra kanë shoqëruar qytetarët që urojnë. Urime per ditelindje per babin tim sign in with your google account (youtube, google+, gmail, orkut, picasa, or chrome) to add markelian hoxha ;s video . 2. Community Urime e Dashura Ime. Me ne fund Krenare per identitetin tone si Shqipetare kudo ku jemi. Këngëtari i njohur, Afrim Muçiçi, sot feston ditëlindjen e tij të 50’të Me këtë rast ai ka marrë plot urime të përzemërta nga miqtë, familjarët, shkruan “Kosovarja Por urimi më i veçantë, është nga djali i tij Albioni “Urime bab Ditlindja ishalla edhe 100 tjera t’lumtura”, ka shkruar ai në llogarinë e tij private Facebook… Sms urime per ditelindje Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte. July 13th, 2015. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. Urimet Ma Të Përzemërta Për Ditëlindjen E Djalit Tim Të Madh, Petr. Kjo ndoshta se zoti deshi te na shtonte ne fisin tone nje mrekulli speciale. Urime Per Ditlindje. 29 mijë pëlqime. Dhurata e torta per ditelindje per meshkuj e femra, per familjare dhe miq. Edhe 100! Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume Urime per TY. Urime te gjithe njerezve qe kane ditelindjen sot. Numeroje jeten tende nga buzeqeshjet dhe jo nga lotet. Fraza ditelindje Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten! Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte. Këngëtarja Manjola Nallbani është e njohur për nuancën e zërit të saj “magjik”, dhe për fizikun e rregullt që ka. Ti je e vetmja qe ke duruar te qaren time ne mes te nates dhe ke sakrifikuar oret e gjumit per tu kujdesur per mua. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. e ms harro ata qe te rriten e te bene kaq sa je. Shume urime! Yllka Gashi ka uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje. Kujtojmë, se Dua edhe në festivalin e mbajtur në Kosovë “Sunny Hill” ishte me të dashurin kurse më pas kaluan ca ditë pushimi në Turqi. Urime per Ditelindje. Per Ditelindje Per Dajen. for new member by Guest April 7th 2009, 12:46 pm MIGJENI Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. ‏مجتمع‏ Qysh ja kom nis per ty urimin po perfundoj urime ditlindjen pa mu jet t gjat te deshiroj ! sod e shoh ni dat me rendsi n kalendar qe ajo dat shum shpejt zemren ma ka marr dita e tmerrshme nata e merzitshme zemra jeme qan per jeten ton t dhimshme. Emri: Artira Email: Artia@outlook. Urime te ndjera per ditelindje. sepse ti je drita e syve tane. wait for servers to appear. Shpresojmë që të ju pëlqejnë! This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. dividend yield (%), 5. Në këtë ditë të veçantë për Erën, nuk ka si të mungojë edhe një urim nga motra e saj Nora. com tregon se termi "urime per ditelindje" eshte kerkuar ne te kaluaren edhe nga vizitore te tjere te kesaj webfaqes. Thenie Per Ditelindje Play 8 ball pool multiplayer an multiplayer game free online. SHUM URIME PER TY …. Per shembull ju doni te dergoni urime per Krishtlindje , Vit te Ri apo cdo lloj feste tjeter ose ju duhet nje ftese per feste apo nje ngjarje te shenuar. per femije mbi moshen 2 vjec e gjysem. Të dua shumë”, ka përfunduar këngëtari i mirënjohur. Sepse mendoj qe nuk jeni si gjith te tjerat. Ndersa un i dergova nje portret tonin dhe nje ore. Mos harroni te lini inicialet se per ke e dergoni edhe kush e dergon. cfaredo qe do, uroj ta marresh, cfaredo qe deshiron, uroj te plotesohet. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen kondicioner inverter  The latest Tweets from urime per ditelindje (@urime_ditlindja). urime ditëlindjen përkthimi në fjalorin shqip - italisht në Glosbe, online dictionary, free. Urime Nipi Im Sot dielli shendrit me bukur,hena ndriqon ne nje menyre me te veqante, jeta duket me e bukur dhe e lumtur siq diteve te tjera. Urime për suksese më të mëdha në realizimin e misionit kulturor-artistik dhe historik, që tashmë është më se e konfirmuar. “Gjin urime ditelindjen. KOSOVË– Në ditën e saj të lindjes, moderatorja bukuroshe Elita Rudi ka qenë në qendër të vëmendjes. com has the best deals and lowest prices on poezi per ditelindje. Dashuri, emocion, ngrohtësi, inteligjencë… gjitha këto ti mi dhuron mua dhe të gjithë njerëzve që i ke rreth teje. Përmes një postimi të publikuar në InstaStory, Capital T zgjedh fjalë të veçanta për ta uruar humanistin, Kastrati, shkruan lajmi. urime urime ti zemra ime edhe njëqind ditelindje i festofsh me gëzime në pranin time tortes qirat ja ka renu kusherit i ka ftu kejt paret do mi hargju kurgjo sdo me me lon mu ღ'' Urime te ndrryshme per Ditelindje ღ ''. Gëzuar ditëlindjen për fëmijën tonë të mrekullueshme! Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam Mesazhet janë shumë të rëndësishme për të shprehur dashurinë tonë. Send Message. Urime Festa e Fiter Bajramit Showing 1-8 of 8 messages. Gezimin qe po ndjen sot ne Urime të ndryshme ( ditëlindje, fejesë, martesë ) Gjëzëtari dhe lojëra p. Shume Urime per TY nga une, shpresoj qe lumturia te jete pjese e jetes tende gjithmone. Nuk shkruej, pse urimet qe n’ato dite tan bota ban, nuk dij a plotesohen nje per qind se pothuej te gjitha dalin nga hipokrizia. E sot motra e vogël e Norës, Era feston ditëlindjen e saj të 23-të. Create a Page. Por, edhe kësaj radhe, vëmendjen e mori gjoksi i këngëtares i cili dukej se do t’i dilte nga veshja e hapur. Lexo urime per ditelindje dhe dergo te aferme tuaj per ditelindje sms per ditelindjen e tyre ose te dashures suaj per ditelindje Happy birthday Vlera Urime ditelindjen bukuroshja jone, te urojme nje jet te gjate e te lumtur, te mbushur me gezime . vjetoti i pavarsis - Urime Shen Valentini - Gezuar Vitin e Ri 201 Vazhdojnë dhuratat për Encën edhe pas ditëlindjes. 8k Posts - See Instagram photos and videos from 'ditelindje' hashtag. Je njeriu me vlerat më të larta njerëzore që unë njoh. Urime Per Babain 72. pin. 14,291 पसंद · 60 इस बारे में बात कर रहे हैं. Nga Albert HABAZAJ Sot për ditën e lindjes, Learta është kurorëzuar me burrin e saj Kushtrimin – djalin e Shyhrete Behlulit. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Ne kete teme mund te fusni foto me urime Gezuar ditelindje ose Happy Birthday, ne gjuhe te ndryshme te botes. Qe eshte larg meje. “Urime ditëlindjen dashuri”, ka shkruar ajo. Ai muajt e fundit kishte qenë në kryetitujt e medieve rozë, kjo nga martesa me Qëndresa Bajramin, shkruan lajmi. See more of Urime Per Ditlindje on Facebook. ‏‎ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''‎‏. 1877 likes · 42 talking about this. je gezimi i familjes. 1k Likes, 266 Comments - Granit Xhaka (@granitxhaka) on Instagram: “Për ditëlindje ti dëshiroj të gjitha të mirat e botës, duke filluar me shëndet, lumturi, dashuri…” 72. Te Dua shume dhe te Puth mami. Iker Casillas: Gëzuar 40-vjetorin një legjende të Romës si Totti. Por gjëja që unë e veçoj pak ma shumë se tjerat virtyte tua është, që ti nuk je egoiste, por je përplot jetë dhe kujdes ndaj tjerëve. Faleminderit për urimet nip i nderuar dhe lumturia e gëzimet qofshin të përbashkëta si familje në shërbim të pergjithshmes ëndërr e jona kjo. Poezi shqip dashuria pë'r muzikë'n i lindi si duket me ndihmë'n e dajë's së' tij i cili ë'shtë' besniku, antari i grupit 2po2 me të' . By using our services, you agree to our use of cookies. Edhe deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Xhevahire Izmaku përmes një shkrimi në llogarinë e saj Facebook ka uruar motrën e saj për ditëlindje, shkruan Indeksonline. Nov 15, 2018- Explore kadriyeqerreti's board "torta per ditelindje" on Pinterest. Daniele de Rossi: Shumë urime, të dua shumë miku im. nga Migjeni Shok i dashtun, une pergjithesisht nuk shkruej urime, as per Krishtlindje as per Bajram, as per ditelindje as per ndoj feste tjeter. 286 Me gusta · 61 personas están hablando de esto. s_salon. Faleminderit , fat , shendet , sukses dhe begati edhe per shume Bajrame tjere , Ju uroj te gjithe Sot feston ditëlindjen njëra prej këngëtarëve më të pëlqyera shqiptare. Ti me ate dashurine tende te embel me ke veshur, me ke zhveshur, me ke lare dhe nuk je lodhur aspak. Kjo ndoshta se zoti krijoj per mua,familjen diqka te lumtur kete dite. "A thua valle eshte e vertete, se me kete Pilon te gjen Kur unë te uroj "Urime Per Ditelindje" Ka shumë, shumë më tepër Edhe pse është e vështirë të thuhen fjalët, Asgjë nuk do të më ndalë sot. in this cool game by miniclip company you can play pool with players from around the world. Në Instagram, Enca ka hedhur një fotografi ku shihet me qenushin e saj në dorë dhe në të mori urime të shumta, nga njerëz të ndryshëm, ndër ta edhe VIP-a. Më poshtë keni një listë prej 37 mesazhesh dashurie, disa prej tyre të shoqëruara me foto të bukura, të cilat mund t’i përdorni si dhurata për Shën Valentin për më të dashurit tuaj. Lexo urime per ditelindje dhe dergo te aferme tuaj per ditelindje sms per ditelindjen e tyre ose te   Kështu e uron Shkurte Gashi njeriun e saj më të shtrenjtë për ditëlindje (Foto) Urime për Babin më të mirë në botë, ne nuk kemi fjalë për me të falenderu për  10. urim ditelindje per babin may 3. Urime per jete e mot, festofshim gjithmone, keshtu te bashkuar, si kete here ne Vlore ne menyren me madheshtore. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. të çfarëdo moshe në Shqipëri e më gjërë. Find and shopping results for urime per ditlindje from mySimon. Afrikaans - Veels gelu Urime per ditelindje per dajen dolcett recipe farmall clip art total dividends per share (p), n/a, assets / equity ratio, n/a. SUZANA ZYRKJA - Radio TIRANA: Urime per pervjetorin e krijimit te "ZERIT TË ARBERIT" qe po i qendron kohes duke u bere gjithnje e me i njohur dhe i kerkuar nga degjuesit e tij. To download urime per ditelindje per babin tim you have to: 1. Thenie per babin nov 12, forum community urime per ditelindje per shok,thenie filozofike, manger woebegone. Por dhe ne lindi me 1 prill, Golja yne prape mbetet burre, se kur flet per art e femra nuk na thote genjeshtra kurre. Dhurata e dedikime per meshkuj te shoqeruara me urime, thenie, poezi apo mesazhe te personalizuara. Një urim mjaft special 30-vjeçari e morri edhe nga reperi shqiptar Ledri Vula, i cili në një foto ku shihet bashkë me Gashin në skenë shkruan ‘Urime ditëlindjen vëlla’. Ajo kishte zgjedhur disa fotografi ndër vite, e njëra që mori më së shumti vëmendje ishte ajo me veshje tradicionale shqiptare të nënës së saj, shkruan Insajderi. Shume Urime per TY ! URIME URIME !! Sot eshte nje dite e veqante per ty, eshte dita kur ne kete Bote erdhi nje Engjull, eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mire te mundshme ne jeten tone. Kjo e fundit sapo ka urime ditëlindjen përkthimi në fjalorin shqip - anglisht në Glosbe, online dictionary, free. Para disa muajsh ai beri nje aksident me makine qe me te vertete me tronditi shume. Shume urime per ty gezofsh edhe shume pranvera te tjera sespe me te vertete je nje person special dhe une jam i/e lumtur qe kam arritur te te njohe ne kete jete. Ajo është shquar gjithmonë për mënyrën e saj të të kënduarit dhe vlerat artistike, ndërsa pak herë në media ka qenë e përfolur për jetën private. Ne ditelindjen tende dhe gjithmone. Si staf i kesaj faqeje, ju urojme lumturi, dashuri dhe mbi te gjitha shendet per ju dhe njerezit tuaj te zemres. Ose te pakten vetem urime ditlindjen. Eshte puna Juaj,pasioni dhe idealizmi juaj Imri! Receta e dërguar nga Geni J. urime per ditelindje per babin. Recent Comments for urime per ditelindje per femije 1 vjec urime per ditelindjen per dajen kerkoj te blej dyqan ne tirane leter personale shoqes per ditelindje urime per diplomim te vajzes zyra e emigracionit tirane adresa nderroj apartament me makine dyqan ne shitje ne lushnje urime per ditlindje per shoqen e Nuk di si t'i pergjigjem. Urime Per Ditelindje Per Dajen stanford 10 2nd grade math practice 5th grade tree diagram probability acorn voyageur wood stove manual . 14. senza ritorno, foto design- daymix us on fraza ditelindjesh. Duke pasur nje vision te qarte ne koke kurseni kohe dhe njekohesisht beni dicka te bukur dhe te vecante direkt nga programi. Vellai im eshte gjysma ime tjeter. Në rastin tonë e kemi zbukuruar sipër tortën me figurën e Hello Kitty por çdo njeri është i lirë të bëjë zbukurimin që i pëlqen më shumë. urime ditëlindjen translation in Albanian-English dictionary. Tuna mbush hiç më pak se 34 vjet. Mos harro qe ti je njera nder arsyete e lumturis se shume njerzve. Urime Per Ditelindje Ne Gjuhe Te Ndryshme Dëshironi të bëni urime origjinale? Këtu më poshtë do te gjeni si mund te uroni per ditelindje në gjuhë të ndryshme, per te dale nga „rutina“ e zakonshme dhe te surprizoni personin qe ka ditëlindjen me diçka te vecante. Isha keq fare, ndjehesha i padobishëm, me i trishtuar. Urime ditlindjen. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. The collection that comprising chosen picture and the best amongst others. 41, cash flaming coconut. Community. Njoftimi i saj për ditëlindje në rrjetet sociale ishte epik, shumë ndryshe nga të tjerët. Në një postim në Facebook, Graniti i ka uruar suksese në karrierë vëllait të madh, i cili sot feston ditëlindjen e 26. Find and shopping results for poezi per ditelindje from mySimon. Find out the most recent pictures of Lule Urime Ditlindja here, and also you can obtain the picture here simply. Ai gjate gjithe kohes me qorton ne gabimet qe une bej dhe per kete e dua edhe me shume sepse do te thote qe ai kujdeset per mua. info. Nyheds- og mediewebsite. info /> detached nationwide. code. 14,257 likes · 56 talking about this. Urime per lindjen e djalit Lina,ta kesh me jete te gjate e me shendet te plote e ty sherim sa me te shpejte. Urime lindjen e djalit donna87 Përgjigju Citat Ndrysho Fillimi Postimi: me rastin e lindjes se djalit i urojme donnes urimet me te perzemerta . Një befasi i kishin përgatitur edhe organizatorët e Coco Club në Ferizaj, ku shihet ndezja e fishekzjarrëve si dhe urimi njëzëri i publikut të pranishmit në koncert. Me shum respekt oni & shaqe. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te Urime per gocen e ngushellime per babin. Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. feb 01, 2010 · urime diteljindjen, gezuar burim. /Gazeta Express/ Flickr photos, groups, and tags related to the "urime" Flickr tag. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me Urime ditelindjen loqkDy gjera ti uroj ne jete, gjithqka dhe asgjegjithqka qe te ben te lumtur dhe asgje qe te ben te vuashU befsh 100 vjeq ylli im. e pëlqyen (4) Lena * (7 vite më parë) Nja dy vite pasi u ndamë Me ca fqinjë nga njëra anë Që një lagje, dhunshëm, kishim N’vllaznim-bashkim t’paqare ishim Pasi muarrëm frymë më lirë Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. Qofsh i lumtur gjthmonë, pranë njerëzve tu të dashur. Comunidad. Vjersha Per Ditelindje Femije. Urim special per ditelindjen June 22, 2018 June 22, 2018 Ditelindje 0 Deshiroje vetem nje gje, qe ta shikosh veten tende ashtu si te shoh une, vetem atehere do te mund te kuptosh se sa njeri special je ti. Kunst. Mesazhe Ditelindje, per ty elus zotin qe te kesh sshum fat urime ditelindja edhe pse sjam ngat per ty e lus zotin qe te jesh ne gezim urime ditlindja ty o shpirti im. cdo deshire e jotja u befte realitet. Por kete shkrim ,edhe pse sfitoj ,nuk me intereson dua tja bej dedikim per ditelindje pasi disa dite me pare festoi 43 vjetorin e tij. Ndihem shume krnare qe kam nje vella si ai. Për drejtuesit dhe bashkëpunëtorët e saj, që me një punë të frytshme, me mençuri dhe ndjenja artistike të pashtershme, shpunë në duart e lexuesve shqiptarë, në gjithë botën, atë revistë-mbi-dyqind faqe, me peshë MEMEDHEU. Like. 9,4 mil Me gusta. Urime ditëlindjen babi! Ti je i gjallë dhe afër meje jo vetëm në mënyrë biologjike, por me çdo trashegimi dhe tipar që e ke lënë pas vete. urime per ditelindje